Domnesti Casier Supraveghetor pariuri sportive si jocuri de noroc

Interactive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza plata castigurilor
Supravegheaza permanent aparatele de joc si modul de desfasurare a activitatii in sala de joc
Explica clientilor regulile de joc
Responsabila cu curatenia la locul de munca
Salariul fix + bonusuri in functie de performanta !
Aptitudini de calcul matematic si operare calculator
Disponibilitate pentru lucrul in ture si ore de noapte
Experienta similara reprezinta un avantaj
Reprezinta un avantaj pentru candidatii din zona.~DOMNESTI ILFOV~
ACTIVITATEA SE DESFASOARA LA PUNCTUL DE LUCRU DIN COMUNA DOMNESTI!!!

CERINTE

Persoana SERIOASA fara cazier.
Studii medii
Experienta in domeniu ( reprezinta un avantaj)
Abilitati excelente de comunicare
Persoana placuta, serioasa si sociabila
Cunostinte limba engleza - nivel incepator - mediu

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Concedii platite
Bonusuri in functie de performante

SUNTEM O COMPANIE INTERNATIONALA CU EXPERIENTA VASTA IN CAZINOURI , JOCURI DE NOROC SI PARIURI SPORTIVE.