Doctor Relationship Development (Obstetrica Ginecologie)

Multicell

Job expirat

RESPONSABILITATI

- informarea medicilor ginecologi din spitalurile si maternitatile private si de stat cu privire la stocarea celulelor stem

- prezentarea succinta a serviciilor companiei

- dezvoltarea unei relatii de incredere si de fidelizare pe termen lung a acestora

Oferim o compensatie competitiva, suport & training si oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii tinere pe piata din Romania, intr-un mediu international si cu mare potential de crestere si avansare.

CERINTE

Jobul se adreseaza reprezentantilor medicali cu experienta in relationarea cu medicii ginecologi si celor interesati de un program full-time sau part-time in intervalul 09:00 - 12:00 / 17:00 - 20:00

BENEFICII OFERITE

Companie internationala cu prezenta in peste 50 de tari in lume.
Banca de stocare celule stem - pionier in domeniul biotehnologiei si al stocarii celulelor stem prelevate la nastere din sange si tesut ombilical de peste 10 ani.