Distributie produse cosmetice 100% naturale

Hemel Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma este infiintata la Viena in anul 1991 si se ocupa de realizarea produselor cosmetice 100% naturale si inca trei produse, crema pentru galanterie din piele, pentru obiecte din lemn, si minifiltrul de apa. Hemel Cosmetics face parte din varful ierarchiei de cosmetica contemporana, moderna. Reprezinta o combinatie unica din cele mai bune medicamente din natura: plante, produse apicole si vitamine.

CERINTE

Persoane dinamice, motivate de castigul direct (comision mare, 50%)

BENEFICII OFERITE

Hemel ofera multe posibilitati:
- sa folositi produse sanatoase, naturale,
- sa economisiti si sa castigati,
- sa aveti un serviciu care nu necesita investitii, dar poate aduce mult profit,
- sa lucrati in timpul liber si cu cei care va place sa lucrati,
- sa lucrati legitim si legal,
- sa fiti o persoana financiar independenta si sa va faceti cariera in Hemel,
- sa obtineti venituri lunare stabile, cu drept de mostenire.