agent distributie achizitii

Fresh-Fruits Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluare comenzi
- Achizitie marfa
- Distributie marfa
- Incasari facturi
- Contactare de clienti noi

CERINTE

- Studii medii minim
- Posesor al carnetului de conducere categoria B
- Posesor al carnetului de conducere de minim 3 ani sau avand minim 100.000 km parcursi.
- Experienta in domeniul distributiei constituie un avantaj.
- Flexibilitate.
- Abilitati de organizare si planificare.
- Meticulozitate si acuratete.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna
in continua dezvoltare.
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.
-Salarizare motivanta

Compania noastra va ofera solutii si servicii complete pentru aprovizionarea cu alimente si produse agroalimentare, legume, fructe, de cea mai buna calitate, livrate cu promptitudine conform comenzilor, toate acestea la cel mai bun raport calitate/pret atat din import cat si din productie interna.