Distribuitor produse stomatologice si de tehnica dentara

West Dental Teh - Med

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei
- Urmarirea trendului pietei
- Colectarea de informatii legate de piata
- Intocmirea rapoartelor specifice activitatii
- Negociere cu clientii
- Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri)
- Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- sa cunoasca foarte bine produsele comercializate de firma noastra;
- experienţa in vanzari;
- posesor masina personala;
- posesor PFA ori sa fie dispus sa-si deschida un PFA.

BENEFICII OFERITE

Oferta generoasa, comision din vanzari.

WEST DENTAL TEH - MED a fost infiintata in luna mai a anului 1993 si este specializata in urmatoarele domenii de activitate:

- import si distributie de consumabile si aparatura pentru stomatologie si tehnica dentara;
- asistenta tehnica de specialitate pentru produsele comercializate;
- service pentru aparatura comercializata.

Pentru a satisface un numar cat mai mare de clienti, West Dental Teh-Med este prezenta cu puncte de lucru in Arad, Constanta, Timisoara, Cluj, Pitesti, Baia Mare si are parteneri in toate marile orase ale tarii.