distribuitor produse cosmetice

FIRST PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase,dinamice,inteligente , care doresc obtinerea unui venit intr-un mod placut si usor.Puteti fi eleve,studente sau salariate, colaborarea cu Oriflame va va aduce doar avantaje,fara sa va ceara mult timp sau efort.

CERINTE

RESPONSABILITATI:
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute(colege , vecine,prietene),
-colectarea de comenzi de produse Oriflame, pe baza brosurilor,
-distribuirea produselor clientilor personali,
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate in 24h si vor primi gratuit ,personal sau prin posta pt provincie ,cataloage Oriflame,mostre si mici cadouri.

BENEFICII OFERITE

-23-30-50% din valoarea comenzilor,
-livrare gratuita la domiciliu in provincie.
-puteti plasa comenzile online,
-produse cadou in fiecare luna,
-participarea la concursuri si competitii,
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe,
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.
-posibilitatea obtinerii unui card de credit
-training gratuit
Aplicati CV-ul dvs.acum.
Mult succes !

DESCRIEREA FIRMEI

-VANZARE PUBLICITATE
- PROMOVARE PRODUSE COSMETICE