Distribuitor pliante in cutiile postale si stradal

A.R.A. PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Drop-mail / Hangdoor pentru principalele lanturi de magazine din Romania, clienti din portofoliul A.R.A. Promotion.
Activitatea se va desfasura pe teren, constand in distribuirea pliantelor in cutiile postale din vecinatea magazinelor

CERINTE

Varsta minima 18 ani;
Abilitati de comunicare;
Punctualitate;
Respectarea termenelor limita.
Va rugam trimiteti o fotografie recenta si un C.V. la adresa: ioana.mustata@arapromotion.ro

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant.

Am crescut si am invatat permanent alaturi de clientii nostri. Am demonstrat ca suntem cei mai buni, tocmai de aceea astazi suntem varful de lance al multor companii importante de pe piata romaneasca.

Secretul nostru? Ne identificam cu brand-urile pentru care lucram, oferindu-le viata si personalitate.

Daca serviciile noastre corespund exingentelor dvs., va rugam sa ne contactati.