Distribuitor Independent

MARCONNE\'S

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prin intermediul aceste afaceri poti cumpara si vinde sau indruma alte persoane sa cumpere si sa vanda o gama foarte variata de produse de foarte buna calitate, pe care cu totii le consumam zi de zi, astfel vei obtine un venit din vanzarile tale si prin diferenta de procent vei obtine un venit considerabil din vanzarile echipei tale;

- Construirea si conducerea unei echipe;

- Aceasta afacere iti ofera combinatia perfecta dintre network marketing ¿ numit ca fiind cea mai dinamica forma de marketing ... si ... eComerce sau comertul electronic ¿ cea mai convenabila forma de comert;

- Nu ai sefi si nici angajati, implicarea poate fi part time sau full time.

CERINTE

- nu ai nevoie de cunostinte tehnice sau de marketing;
- nu ai nevoie de experienta in vanzari sau marketing;
- nu e nevoie sa demisionezi in cazul in care ai deja un job;
- e nevoie doar de vointa, seriozitate, perseverenta, determinare;
- construirea si conducerea unei echipe.

BENEFICII OFERITE

- nu exista un salariu fix in schimb in functie de timpul de implicare se pot obtine venituri intre 1000 - 2000 euro / luna dupa 3-6 luni;
- beneficiezi de pregatire si training in vanzari;
- implicare si sustinere din partea indrumatorului tau ptr atingerea propriilor tale obiective;
- calatorii gratuite de 5stele in functie de realizari in toate colturile lumii.

DESCRIEREA FIRMEI

Colaborator direct cu lider-ul mondial in network marketing

Lucram in sistem de colaborare cu producatori si furnizori de talie internationala, care se afla in top 10 pe segmentul de piata pe care il
reprezinta.

Cheia succesului nostru este : 1.extinderea continua a gamei de produse; 2. contacte la nivel mondial cu numerosi producatori si furnizori; 3. livrarea produselor la domiciliu in maxim 48 de ore de la lansarea comenzii; 4. sisteme sigure de plati; 5. un sistem de distributie mondial extins in 95 de tari; 6. bonificatii mari;; 7. dezvoltare personala si a liderilor cu ajutorul sistemului de pregatire

Portofoliu de peste 600 de produse