Distribuitor Independent

herbalife

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instruirea noilor colaboratori pentru proiectul de extindere si formarea de echipe in toata tara

CERINTE

- Flexibilitate , sociabilitate , ordonat , sa se stie engleza
- Persoane sociabile, dornice de lucru in echipa, dornice de o cariera si un stil de viata international

BENEFICII OFERITE

- Training local,national si international pentru cei ce vor sa faca cariera in postul de lider de afacere, excursii internationale, vacante internationale gratuite anuale pentru motivarea colaboratorilor, petreceri lunare, bonusuri de moativare in bani si obiecte etc.

O firma ce se ocupa cu alimentatia si sanatatea dumneavoastra.Va mai poate ajuta cu slabirea sau ingrsarea.
Descrierea firmei:
Companie USA fondata in 1980, in 62 de tari dintre care si Romania de curand, cu proces maxim de extindere in urmatorii 2 ani, selecteaza persoane dornice de lucru in echipa si pregateste noi coordonatori de echipe si lideri de afacere pentru proiectul de extindere in toata tara.