Distribuitor

Companie Multinationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

-marketing si management
-consilier pentru un nou stil de viata
-consilierul nu duce munca de a convinge ci de a arata directia

CERINTE

Alegeti - CU CINE sa lucrati
- CAND sa lucrati
- UNDE sa lucrati
- CUM sa lucrati
- atitudine, flexibilitate, loialitate, incredere,
hotarare, excelenta

BENEFICII OFERITE

- venitul este proportional cu efortul depus, dar in timp datorita multiplcarii este nelimitat;
- bonus din vanzare directa, profit 36%
- bonus de volum de grup generoase in functie de performanta
- bonusuri stimulative de merit fara tragere la sorti (masina, excursii, studii)
- posibilitatea calificarii la programul stimulativ de impartire a unei parti din profitul pe Romania (in 2008 s-au impartit 700.000 euro la 20 persoane calificate fara tragere la sorti)
- independenta financiara
- afacere proprie
- timp liber
- asigurarea unei pensii
-nivelul de manager ramane mostenire

Companie americana lider mondial de 30 ani,in productia si distribuirea bauturilor pe baza de Aloe Vera, suplimentelor nutritive si produselor cosmetice Sonya.
Instruire gratuit. Consultanta si consiliere de top.