Dispecer Transporturi

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, un mare producator si distribuitor de materiale si utilaje de ambalare din Romania, cautam un Dispecer Transporturi.

Responsabilitati:
Preluarea comenzilor de livrare;
Verificarea existentei produselor pe stoc;
Coordonarea transporturilor interne;
Gruparea livrarilor;
Stabilirea traseelor;
Verificarea consumului de combustibil;
Verificarea foilor de parcurs.

CERINTE

Studii medii;
Experienta pe un post similar;
Cunostinte utilizare PC;
Bune abilitati de comunicare;
Abilitati de coordonare.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru foarte dinamic.

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.