DISPECER TRANSPORT INTERNATIONAL DE MARFA

Romspedition Logistik S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa contacteze clientii existenti pentru incarcarea camioanelor cu marfa,
Sa caute noi clienti pentru specificul camioanelor(confectii pe umerase si marfa frig),
Sa pastreze legatura client- firma,
Sa urmareasca efectuarea curselor
Intocmeste dosarele cu toate documentele necesare pentru transport
Vanzarea serviciilor de transport international si expeditii,
Mareste portofoliul de clienti.

CERINTE

OBLIGATORIU- EXPERIENTA MINIMA 2 ANI IN DOMENIU
Cunostinte limbi straine: engleza (avansat)si italiana/ germana (mediu),
Operare PC,
Cunoasterea pietei din domeniu,
Dinamic, rezistenta la stres, spirit de echipa,
Capacitate de comunicare si relationare ridicata,

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de negociere. Comision.

ROMSPEDITION LOGISTIK activeaza pe piata de 10 ani, oferind servicii calitative in urmatoarele arii:
transport international de marfa ,
comisionare vamala,
casa de expeditii.
Puncte de lucru in Iasi, Timisoara, Cluj, ITALIA, GERMANIA