DISPECER transport intern si international

Europrim Intermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. executarea comenzilor de transport rutier furnizate de clientii firmei sau obtinute din piata;
2. dezvoltarea portofoliului de comenzi prin atragerea de noi clienti;
3. urmarirea comenzilor executate pana la incasarea c/val. acestora;
4. procesarea documentelor necesare bunei desfasurari a activitatii;
5. raportarea saptamanala a activitatii;
6. propuneri de dezvoltare a companiei.

CERINTE

Pregatirea de specialitate : Studii Universitare, Cursuri de specialitate(constituie un avantaj)
Cunostinte de operare pe calculator: Nivel avansat
Limbi straine : Engleza avansat
Abilitati, calitati, aptitudini : gandire logica, putere de convingere, seriozitate, bun negociator, abilitatea de lucru in echipa
Experienta in domeniu: OBLIGATORIU minim 1 an intr-o Casa de Expeditii

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv,bonuri de masa, telefon, asigurare medicala,bonusuri suplimentare.

DESCRIEREA FIRMEI

Casa de expeditii