Dispecer Tehnic

Antena 1

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste exploatarea la parametri normali si in bune conditii a aparaturi tehnice.
Inscriptioneaza numerele de inventar pe mijloacele fixe .
Completeaza fisa de urmarire a stari tehnice a mijloacelor fixe.
Cunoaste amplasamentul mijloacelor fixe pe detinatori si responsabilii de mijloace fixe si urmareste miscarea scriptica si fizica participa la operatiunea de inventariere si casarea bunurilor societati.
Participa la comisile de receptie tehnice si administrative.
Participa la receptia cantitativ si calitativ contractele ce privesc domeniul tehnic a mijloacelor fixe

CERINTE

Studii superioare tehnice .
Minim un an vechime pe aceasta pozitie.
Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant.

Antena 1 este prima televiziune comerciala din Romania fondata in 1993.
In cei 12 ani de existenta, Antena 1 a evoluat de la o statie locala care emitea in 1993 numai pentru zona Bucurestiului, la o retea de televiziune nationala cu 22 studiouri locale proprii si 6 statii TV afiliate care acopera peste 70% din populatia Romaniei si 90% din populatia urbana.