DISPECER - SERVICE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor de dispecerat service
- Contactarea centrelor locale de service si a partenerilor
- Verificare si gestionarea informatiilor de dispecerat

CERINTE

- Studii superioare
- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere
- Cunostinte de utilizare PC: MS Office, Internet
- Limba engleza - nivel mediu
- Experienta in domeniul echipamentelor termotehnice reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea profesarii intr-o companie solida
- Training specializat in cadrul companiei
- Salariu motivant
- Posibilitate de avansare spre dispecer coordonator

Romstal este o companie specializata in comercializarea de echipamente, accesorii si piese de schimb pentru instalatii sanitare, termice si de climatizare, aparate si dispozitive electrice, gresie si faianta. Lider de piata in domeniu, Romstal fiinteaza de peste 11 ani si are in prezent 950 de angajati.