Dispecer Logistica - Depozit Cefin - Chiajna

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Alocarea eficienta a autovehiculelor din parcul propriu pentru asigurarea distribuirii comenzilor, cu respectarea costurilor bugetate;
- Informarea clientilor interni cu privire la problemele aparute in distributie si identificarea de solutii impreuna cu acestia;
- Intocmirea de rapoarte specifice zilnice, saptamanale si lunare.

CERINTE

- Studii medii, avantaj studiile superioare;
- Experienta intr-un post similar;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Permis auto cat. B;
- Abilitati de organizare si planificare foarte bine dezvoltate;
- Abilitati de comunicare, adaptare, lucru in echipa si in conditii de stres;
- Orientare spre rezultate si solutii;
- Simt de raspundere dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic;
- Acces la instruire, posibilitati de dezvoltare a carierei;
- Pachet salarial atractiv;
- Program 15.00 - 01.00.

Puteti aplica direct la acest anunt sau trimitand CV-ul la hr@macromex.com. Multumim!

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata