DISPECER - EXPEDITOR INTERNATIONAL

GLOBEX INTER TRANS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport, in trafic intern si international de marfuri;
- Coordoneaza si supravegheza activitatea conducatorilor auto;
- Programeaza si optimizeaza rute;
- Preia cererile de oferte si a comenzi din partea clientilor
- Primeste, analizeaza si confirma comenzile de transport;
- Gaseste solutiile optime de desfasurare a transporturilor si comunica solutiile alese catre clienti
- Organizeaza transporturile in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatiii si termenelor cerute de standardele firmei;
- Optimizeaza costurile legate de transport;
- Va duce la indeplinire orice alte dispozitii primite de la seful sau ierarhic.

CERINTE

Limbi straine:
OBLIGATORIU: Engleza -vorbit fluent
Orice limba straina in plus constituie avantaj.
Cunostinte PC: Word, Excel,navigare Internet
Abilitati de comunicare.
Dinamic, flexibil, atent la detalii, memorie foarte buna, foarte bune abilitati de comunicare, rezistent la stres

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

TRANSPORT INTERNATIONAL DE MARFA CU TEMPERATURA CONTROLATA