DISPECER DEPARTAMENT SERVICE

SC. INTERNATIONAL TRANSACTIONS & SERVICES SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta si monitorizarea echipamentelor din departamentul Service al companiei
Comunicarea la nivel profesionist cu clientii, partenerii de servicii si cu furnizorii interni si externi pe probleme specifice departamentului
Gestiunea si urmarirea tuturor documentelor legate de activitatea de service
Mentinerea permanenta a legaturii cu celelalte departamente implicate din companie (vanzari, achizitii, contabilitate)

CERINTE

Absolvent Studii Superioare (constituie un avantaj)
Cunostinte bune de Limba Engleza (scris, vorbit)
Cunostinte solide operare PC (Windows, Word, Excel)
Abilitati excelente de comunicare
Persoana organizata, energica si responsabila, cu accentuat spirit de echipa
Capacitate de acumulare rapida a cunostintelor noi
Experienta intr-o firma din industria IT&C constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet motivational atractiv
Mediu de lucru profesional
Oportunitatea de dezvoltare profesionala intr-un grup de companii performant

IT&S face parte dintr-un puternic grup de firme si este una din principalele companii importatoare si distribuitoare de produse si servicii in domeniul IT&C.
Ariile de competenta ale firmei sunt : Copy & Print (imprimante, copiatoare, scannere, faxuri etc), Document Management & IT Solutions (scannere de documente si microfilme, software, PC, notebook, solutii de server si storage etc. ), Imaging & Multimedia (aparate foto, camere video, monitoare plasma, videoproiectoare, DVD-uri, sisteme audio etc).
Principalele marci distribuite sunt: Canon, Nec, Yamaha, Dell, FSC, Lexmark.
Pentru mai multe informatii vizitati site-ul nostru : www.its.ro