DISPECER DEPARTAMENT AFTER SALES

SC GRADINARIU IMPORT EXPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primeste comenzi de la clienti , identifica si colecteaza informatiile tehnice primare pt stabilirea interventiilor si alocarea corecta a tehnicienilor pe lucrare
Tine legatura cu clientii si identifica sau furnizeaza informatiile tehnice necesare rezolvarii reclamatiilor
Identifica necesarul de piese si transmite comenzile catre persoana responsabila de achizitii
Urmareste activitatea mecanicilor din teren sau atelier
Urmareste livrarea pieselor la clienti / mecanici sau piese retur la magazie
Intocmeste documentele aferente activitatilor desfasurate

CERINTE

Pregatire profesionala solida si experienta in domeniul reparatiilor de autocamioane si utilaje de constructii
Cunostinte solide de : 1)hidraulica ,2)mecanica ,3) electrica,4)electronica ,5) pneumatica
Obisnuit cu folosirea documentatiei tehnice
Responsabil si independent,persoana de incredere,confidenta firmei , foarte disciplinat !
Obisnuit cu lucrul in echipa
Buna cunoastere a limbii engleze (scris citit vorbit ).
Cunostinte bune de lucrul cu PC ( Office ,Internet ,diagnoze ,programe de proiectare Solidworks nivel mediu )
Bune abilitati de comunicare
Carnet conducere cat B,C si E constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Compania SC Gradinariu Import Export SRL este o companie romaneasca cu capital integral romanesc.
S-a infiintat in anul 1994 si activeaza in domeniul consultarii / vanzarii de utilaje pentru salubrizare si constructii – Divizia Utilaje, precum si comercializarea de recipiente pentru salubrizare, sisteme pentru produse petroliere, dotari pentru ateliere si tehnica de manipulare, depozitare si amenajari urbane- Divizia Eco Practic.