Dispecer - Companie de Paza si Protectie

Interguard Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegherea sistemelor de securitate video si a celor de semnalizare digitala
- preluarea apelurilor telefonice de urgenta
- colaborarea cu beneficiarii serviciilor de paza si protectie
- comunicarea alarmelor semnalizate in dispecerat catre echipajele de interventie
- ghidarea in caz de nevoie a echipajelor de interventie folosind harti vectorizate
- efectuarea de teste zilnice de verificare a sistemelor de alarma
- raportarea zilnica a evenimentelor folosind documente electronice predefinite
- program de lucru: 12 ore
- lucrul in ture

CERINTE

- studii medii finalizate
- stapanirea temeinica a gramaticii limbii romane (testare practica)
- cunostinte medii de limba engleza (testare practica)
- utilizare PC: Microsoft Windows
- cunostinte temeinice de utilizare Microsoft Office 2003 sau 2007: Word, Excel, Outlook (testare practica)

BENEFICII OFERITE

- contract individual de munca
- punct de lucru: Drumul Sarii - Razoare

Interguard Grup, societate comerciala cu capital roman integral privat, ofera servicii profesionale de paza, protectie, monitorizare si interventie pentru persoanele juridice si fizice, romane si straine, ce activeaza pe intreg teritoriul Romaniei.