Dispecer (call center agent)

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor de la clienti pentru comenzi curierat sau pentru alte solicitari, intrebari, situatii
Oferire suport catre clienti, identificarea nevoilor si gasirea solutiilor potrivite

CERINTE

Studii medii
Atitudine puternic orientata catre client
Diplomatie, bune abilitati de comunicare
Atitudine proactiva si pozitiva
Focusare pe cresterea rezultatelor si pe indeplinirea cu succes a obiectivelor postului

BENEFICII OFERITE

Programul este in ture de cate 8h +1/2h pauza de masa
Se ofera salariu fix + bonusuri de performanta
Sediul este in zona Pipera-Tunari, iar transportul este asigurat prin microbuzele companiei care pleaca din zona Piata Victoriei, Aviatorilor.

Clientul este o importanta companie specializata in servicii de curierat si expedieri rapide.

Candidatii pot trimite CV la recrutare@solutiiresurseumane.ro

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.