Dispecer

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoaste echipamentele din compunerea dispeceratului si monitorizarea sistemelor de alarma;
Cunoaste modalitatile de conectare a obiectivelor la dispecerat;
Cunoaste zonarea ( repartitia ) pe echipaje de interventie a obiectivelor conectate la dispecerat;
Cunoaste modalitatile de comunicare a dispeceratului si dispozitivul de interventie;
Supravegheaza in permanenta echipamentele dispeceratului, pentru a interveni operativ la receptionarea evenimentelor;
Cunoaste permanent situatia in teren a echipajelor de interventie, in vederea realizarii unei interventii operative in cazul producerii unor evenimente deosebite la obiective;

CERINTE

Abilitati de operare PC nivel mediu (inclusiv Word, Excel);
Cunostinte de limba spaniola/engleza;
Disponibilitate de a lucra in ture de zi si de noapte ;
Atentie distributiva, capacitate de gestionare simultana a mai multor probleme;
Disponibilitate pentru respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
Responsabilitate, initiativa, abilitatea de a lua decizii rapide;
Dinamism, mod riguros de organizare a propriei activiatii, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Acces la programe de training intern;
Oportunitatea de a munci intr-o companie internationala, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate