DISPECER

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza DISPECER pentru clientul sau – companie multinationala lider in domeniul IT&C.

Responsabilitati:
- Raspunde apelurilor telefonice;
- Preia si inregistreaza sesizarile clientilor;
- Comunica sesizarile clientilor departamentelor care se ocupa de interventiile in teren;
- Emite, editeaza si urmareste finalizarea ordinelor de lucru;
- Telefoneaza clientilor pentru a verifica rezolvarea instalarii, în cazul unui client nou sau a defectiunilor in cazul sesizarilor primite de la client;
- Asigura fluxul informational rapid interdepartamental în situatii de avarii, defectiuni în retea.

CERINTE

- Abilitati de lucru cu calculatorul;
- Intelegere buna a activitatii de servicii de comunicatii;
- Abilitati de negociere, calm;
- Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Lucrul intr-o atmosfera competitiva;
- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.