DIRIGINTE SANTIER - companie multinationala

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o corporatie internationala specializata in consultanta si management in domeniul constructiilor. Reprezentanta lor din Romania est eimplicata in controlul si managementul mai multor proiecte rezidentiale de amploare, marea lor majoritate in jurul Bucurestiului.

Atributii:
- Coordonarea lucrarilor de executie pentru proiectul respectiv
- Urmarirea bugetelor
- Planning; urmarirea incadrarii in termenele si bugetele alocate.
- Urmarirea respectarii normelor tehnice de calitate pentru executiei lucrarilor.
- Selectia si negocierea cu subcontractori de specialitate si furnizorii de materiale si echipamente.
- Intocmirea de oferte si acte aditionale pentru lucrari suplimentare aferente proiectului.
- Intocmirea contractelor de subantrepriza.

CERINTE

- absolvent de studii superioare de specialitate (constructii civile, arhitectura, inginerie in constructii)
- experienta in conducerea unor santiere ce vizau proiecte rezidentiale de amploare mare sau mijlocie
- abilitati manageriale
- abilitatea de a lucra cu bugete si de a urmari executia acestora
- atent la detalii
- INTEGRU
- personalitate puternica

- engleza - avansat
- atestat ISC pentru diriginte santier - valabil inca

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial mult peste media pietei
- pachete de training si formare profesionala
- mediu de lucru deosebit, in cadrul unei echipe profesioniste formate dn persoane integre
- angajare exclusiv pe baza de contract de munca (tot pachetul salarial apare pe statul de plata)
- masina, telefon, etc

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.
Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.