DIRIGINTE DE SANTIER

UNICOM OSYS S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

UNICOM OSYS are in proiect constructia fabricii de productie. Este vorba de o suprafata totala de 30.000 m2. În acest sens, cautam o persoana pentru functia de Diriginte de Santier.
În prima etapa sarcinile postului vor fi :
- Supervizarea intregului proces de constructie
- Urmarirea lucrarilor efectuate de furnizori si sub-contractanti
- Asigurarea respectarii regulilor de calitate
- Coordonarea şi si gestionarea lucrarilor de pe santier, în vederea respectarii termenelor.

Faza de constructie va dura pana Decembrie 2006, dupa care postul va evolua spre un post de Diriginte de Santier pentru lucrari noi care sint prevazute in cadrul grupului.

CERINTE

- Diploma de inginer
- Independent, responsabil si dinamic
- Capacitate de lucru in echipa, sociabil
- Stie sa foloseste Microsoft Office
- Experienta min. 2 ani intr-o pozitie similara
- Permis de conducere categoria B
- Limba engleza
- Certificat ISC pentru dirigentie de santier

BENEFICII OFERITE

- UNICOM OSYS SA face parte dintr-un grup mare.
- Posibilitate de dezvoltare profesională într-o companie în plină expansiune
- Conditii salariale bune
- Mediu de lucru placut, echipa tânara.

UNICOM OSYS SA apartine grupului de firme UNICOM - una dintre cel mai mari companii din Romania. Societate nou înfiinţată, cauta pentru angajare persoana care sa fi responsabilă de serviciile celei mai moderne fabrici în domeniu din Romania, având obiectivul de atingere a poziţiei de lider pe piata româneasca, si de extinderea sa in stainatate.
* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul Dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor Dumneavoastra personale de catre servicul de recrutare al UNICOM OSYS SA.