DIRECTOR ZONAL-LANT RESTAURANTE FAST- FOOD

Ams Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutam pentru clientul nostru, LANȚ DE RESTAURANTE FAST-FOOD SPECIALIZAT ÎN BUCĂTĂRIA CHINEZEASCĂ, aflat în plină expansiune, DIRECTOR ZONAL.
Cum trebuie să arate această persoană ca să fie și ea dar și noi mulțumiți de colaborare?
1. Să aibă experiență de minim 3 ani ca și F&B MANAGER;
2. Să știe engleză;
3. Să fie asertivă și să manifeste o atitudine pozitivă;
4. Să fie organizată - foarte organizată - și să aibă abilități de coordonare a echipei de lucru;
5. Să știe să comunice eficient și să aibă memorie bună;
6. Să fie atentă la detalii, cu un spirit de observație foarte bine dezvoltat;
7. Să fie persuasivă, cu abilități de negociere/mediere;
8. Să-și asume responsabilitatea pentru munca exercitată dar și rolul pe care îl are în cadrul echipei;
9. Să știe să utilizeze calculatorul;
10. Să aibă cunoștințe în ceea ce privește tehnicile de marketing și cele de studiere a pieței;

CERINTE

Ce va trebui să facă această persoană?
1. Să fie informată cu privire la politicile, strategiile și obiectivele generale ale Companiei și să stabilească obiective operaționale pe termen scurt, mediu și lung, comunicându-le ulterior angajaților;
2. Să conducă, să coordoneze și să controleze activitatea aferentă ariilor sale de competență, comunicând periodic rezultatele obținute;
3. Să cunoască și să utilizeze eficient resursele alocate de Companie, stabilirii obiectivelor propuse;
4. Să organizeze activitatea de promovare a Companiei, să informeze în permanență rezultatele acestei activității și să vină cu propuneri;
5. Să studieze piața de profil respectiv concurența și să-și aducă aportul în procesul de adaptare a produselor și serviciilor oferite de Companie, cerințelor pieței;
6. Să realizeze procesul de evaluare al activității angajaților, fiind răspunzător și de aplicarea politicilor de promovare/recompensare sau sancționare;
7. Să planifice concediile de odihnă a personalului companiei, fiind responsabilă și de propunerea/aprobarea încetării contractelor individuale de muncă, conform prevederilor legale;
8. Să asigure implementarea dar și respectarea disciplinei muncii, mediind eventualele conflicte dintre salariații Companiei;

BENEFICII OFERITE

Ce îi oferim?
1. salariu atractiv;
2. atmosferă de lucru plăcută;
3. posibilitatea de a cunoaște oameni de calitate și de succes;

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra într-o astfel de companie și te potrivești perfect cu descrierea din cele 10 puncte, aplică acum!

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare