Director Zonal de Vanzari

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului

Participa la intocmirea strategiei de vanzari pentru clienti, cu respectarea politicii comerciale a companiei.
Urmareste indeplinirea obiectivelor asigurand in acelasi timp satisfactia deplina a clientilor.
Analizeaza preturile si politicile concurentei, propune si implementeaza activitati promotionale specifice in concordanta cu tendintele pietei.
Negociaza si urmarireste derularea contractelor
Zona de lucru: Constanta, Tulcea, Calarasi, Ialomita, Braila, Galati.

CERINTE

Studii superioare finalizate
Abilitati reale de comunicare, negociere si calcul matematic
Capacitate de organizare si incadrare in termene
Experienta: 1 an intr-o pozitie similara (constituie avantaj)
Cunostinte administrare sisteme desktop - Windows XP,nivel avansat, rapiditate
Perseverent, responsabil, rapiditate in gandire, rezistenta la stres
Permis de conducere categoria B (Obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Bonusuri din vanzari
Laptop
Telefon
Internet mobil
Masina de serviciu
Instruire profesionala de specialitate

Proiectare si dezvoltare de solutii software in domeniul medical.
Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate.
Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 100 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware.
Motto-ul nostru, “Impreuna mereu”, se adreseaza atat angajatilor Setrio Soft cat si colaboratorilor nostri.
Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara.
Valorile noastre sunt: seriozitatea, daruirea, profesionalismul, respectul fata de client.