DIRECTOR ZONAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- 5 posturi disponibile.
- Candidatii pentru zona Constanta pot fi domiciliati si in Medgidia, Fetesti, Hirsova.
- Candidatii pentru zona Urziceni pot si domiciliati si in Slobozia,Calarasi.
- Candidatii pentru zona Tirgoviste pot fi domiciliati si in Titu, Gaesti
- Prezenta zilnica in zona de activitate
- Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti
- Indeplinirea planului de marketing si vanzar;
- Acoperirea sistematica a teritoriului conform unui plan zilnic de rute
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei
- Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta obtinute de pe raza zonei de activitate

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasrri (200-300 km in fiecare zi )
- Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou.
- Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial
- Consecventa, ambitie si putere de munca
- Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare, bun negociator.
- Orientare spre lucrul in echipa
- Acest post presupune organizare, responsabilitate, gandire strategica !
- Acest post presupune a invata mai multe in fiecare zi : despre vanzari, marketing, domeniul in care activezi ! Si, foarte important: despre oameni!
- Acest post presupune perseverenta si incapatanare!
- Acest post presupune a da 30 de telefoane pe zi!
- Acest post, daca ai calitatile si pregatirea necesare si intelegi notiunea de munca bine facuta, este nu doar usor, placut, dinamic, ci si foarte bine platit!

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si bonusuri spectaculoase
Masina
Telefon mobil
Trainnig-uri de specialitate
Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara dinamica si ambitioasa, in plina expansiune pe piata de
profil din Romania