Director Zonal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Producator italian de mobila selecteaza 5 persoane pentru posturile de Director Zonal, cu domiciliile in Timisoara, Cluj, Constanta, Galati, Iasi, Bacau si/sau Bucuresti.
Atributii:
-creeaza, dezvolta, organizeaza, controleaza si supravegheaza activitatea din reteaua de magazine-partenere din zona alocata (5-6 judete), in toate aspectele acesteia: vinzare, livrare, incasare, politica de produs, pret, distributie, etc.
Cerinte:
-dinamism, capacitate de analiza, sinteza si decizie, tinuta profesionala ireprosabila.
-spirit intreprinzator, consecventa, determinare.
-disponibilitate la deplasari de scurta durata in zona alocata.
Oferim:
-cistiguri financiare deosebite;
-oportunitatea dezvoltarii afacerii proprii in domeniul comertului cu mobila si design/amenajari interioare;