DIRECTOR ZONAL

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea vanzarilor in zona de actiune
Promovarea portofoliului de pesticide si seminte

CERINTE

Studii universitare in Agronomie
Cunostinte despre vanzarea pesticidelor si a semintelor
Vechime minim 3 ani in pozitie similara
Abilitati de comunicare/Negociere
Atitudine/Tinuta
Orientare catre atingerea obiectivelor
Spirit de echipa
Persuasiune
Tact

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este cuprins din salariu net de 2000 ron/luna + % din vanzare.
Calculator, acces la internet mobil, masina.

CBC ROMANIA, este o companie care ocupa locul 6 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul Vanzarilor si al Marketing-ului din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.