Director Zonal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezenta; zilnica; în zona de activitate
- prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti ;
- indeplinirea planului de marketing si vânzari;
- acoperirea sistematica a teritoriului conform unui plan de rute zilnic ;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei ;
- culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta obtinute de pe raza zonei de activitate

CERINTE

Acest post presupune organizare, responsabilitate, gândire strategica!
Acest post presupune a învata mai multe in fiecare zi : despre vanzari, marketing, domeniul în care activezi ! Si, foarte important: despre oameni!
Acest post presupune perseverenta; si încapatânare !
Acest post presupune a da 30 de telefoane pe zi!
Acest post, daca ai calitatile si pregatirea necesare si întelegi notiunea de ¿munca bine facuta¿, este nu doar usor, placut, dinamic, ci si foarte bine platit!

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv si bonusuri spectaculoase
-masina;
-telefon mobil
-trainnig-uri de specialitate
-atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tânara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune pe piata de profil din România