Director Zona Industriala _Bucuresti & Ilfov

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cresterea volumului de vanzari pentru grupele alocate
- Promovarea grupelor de produse
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Negocierea si urmarirea derularii contractelor

CERINTE

Pentru clientul nostru , importanta companie din zona constructiilor civile si industriale , recrutam DIRECTOR ZONA INDUSTRIALA ( BUCURESTI& ILFOV)

Cerinte:
- Studii superioare tehnice de specialitate ( constructii) - Obligatoriu
- Experienta in vanzari de min. 2 ani ( cunoasterea pietei locale a materialelor de constructii)
- Excelente abilitati de negociere , foarte bune cunostinte comerciale
- Cunostinte operare PC (MS Office, AutoCad)
- Permis auto( cat.B)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru profesionst

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.