DIRECTOR ZONA

PIAVISS GROUP 4

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea punctului de lucru;
- Negociaza contractele cu clientii si urmareste derularea acestora;
- Desfasoara activitati de informare, promovare, vanzare si suport tehnic pentru clienti;
- Coordoneaza si dezvolta echipa de vanzari;
- Ofera suport echipei de vanzari;
- Dezvolta portofoliul de clienti;
- Mentine legatura cu clientii cheie;
- Urmareste indeplinirea targhetului;
- Cauta solutii pentru situatii de criza.

CERINTE

- Studii superioare; studiile tehnice sau economice constituie avantaj;
- Experienta in coordonarea si dezvoltarea unei echipe de vanzari;
- Experienta relevanta in vanzari (minim 2 ani);
- Experienta in domeniul materialelor pentru tamplarie PVC constituie avantaj;
- Cunostinte operare PC (MS Office, Outlook, Internet);
- Permis conducere cat.B;
- Limba engleza si/sau germana - nivel mediu;
- Excelente abilitati de negociere, comunicare interpersonala, planificare si organizare;
- Capacitate de prioritizare si respectare termene;
- Spirit de initiativa, dinamism;
- Atitudine proactiva, diplomatie;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Seriozitate si orientare spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune;
- Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus;
- Se ofera echipament de lucru format din autoturism, laptop si telefon mobil.

Companie cu domeniul de activitate comert materiale pentru tamplaria PVC