director vinzari

TORNADO 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

persoana cu calitati si experienta profesionala care sa-i permita preluarea intreagii activitati de vinzare a societatii;
sa poata coordona un colectiv mic de vanzare ,la o firma
cu traditie si istoric pe piata romaneasca de papetarie;
sa poata manageria in viitorul apropiat functie de performante ,activitatea intregii societatii;

CERINTE

studii superioare in domeniul managerial,marketing,economic;
experienta in conducere sau in vinzari;
cunoscator limba engleza;
sa-si doreasca lucrul la o firma cu traditie ,
sa fie exigent si preocupat de performanta,
tinuta si educatie

BENEFICII OFERITE

banesti-functie de indeplinirea targetului lunar /societate
banesti-functie de profit anual
auto- renault

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA IMPORT SI DISTRIBUTIE:

-PRODUSE OFFICE, SCOLARE SI CALCULATOARE DE BIROU
-marca inregistrata T2000 pentru produse diverse office
-distributie in toata tara
-distributie in reteaua DIVERTA si in supermarketul CORA
-va rog vizitati site-ul www.tornado2000.ro