Director Vanzari/ Retea

SC CHRISTIAN 76 TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Cresterea volumului de vanzari
-Promovarea produselor si realizarea bugetului de vanzari
-Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Definirea si implementarea planului de vanzari si marketing;
-Elaborarea, organizarea si coordonarea planului de vanzari, obiectivele si strategiile pe termen scurt, mediu si lung urmarirea cresterii cifrei de afaceri in concordanta cu potentialul pietei;
-Monitorizarea realizarii targeturilor;

CERINTE

1. Capacitate de lucru in conditii de stres
2. Aptitudini pentru lucrul in echipa
3. Absolvent al Facultatii de Turism (conditie obligatorie)
4. Limbi straine, cunostinte operare PC
5. Seriozitate
6. Experienta profesionala in vanzari de minim 2 ani
7. Excelente abilitati de comunicare interpersonala, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Conditii moderne de munca
- Instruire si sustinere permanenta
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic
- Sansa de afirmare intr-un domeniu de mare perspectiva
- Pachet salarial motivant

Agentia de turism CHRISTIAN TOUR ofera servicii de cea mai înalta calitate în domeniul turismului si al calatoriilor, atât pentru turistii individuali sau oamenii de afaceri, cât si pentru grupuri sau corporatii