Director vanzari publicitate online

Asesoft Net

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de publicitate online;
- Planificarea strategiei de vanzare de servicii prin internet;
- Prospectarea pietei si contactarea clientilor potentiali;
- Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;

CERINTE

- Cunoasterea pietei de publicitate online din Romania;
- Experienta in domeniul vanzarilor publicitare;
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si negociere;
- Capacitatea de a dezvolta noi oportunitati de vanzare;
- Abilitatea de a lucra simultan la proiecte multiple;
- Orientarea spre rezultate si spre client;
- Limba Engleza la nivel avansat; cunoasterea altor limbi reprezinta un bonus;
- MS Office nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru stabil, placut si dinamic in cadrul unui colectiv tanar;
- Oportunitati de dezvoltare si promovare;
- Pachet salarial fix plus comision atractiv in functie de rezultatele obtinute;

AsesoftNet is a leading provider of breakthrough technical solutions in area of e-commerce and web application development.