DIRECTOR VANZARI PROIECT REZIDENTIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE CELE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE (CERINTELE SUNT RESPECTATE SI BENEFICIILE SUNT ACCEPTATE DE CANDIDAT), VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22.; VODAFONE 0722.33.12.55; ORANGE 0745.031.031.

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Analizeaza tendintele pietei si propune Directorului General obiective de vanzari si profit;
* Propune Directorului General politica de preturi si asigura aplicarea acesteia;
* Identifica factori care impiedica realizarea planului si propune cai de optimizare/ajusteaza forecast-uri;
* Propune politica de abordare a pietei vanzarii imobiliare;
* Propune si implementeaza masuri de reducere a costurilor;
* Participarea la designul si implementarea materialelor de promovare si campaniilor promotionale ale proiectului in colaborare cu departamentul de marketing;
* Realizarea cercetarilor de piata in vederea identificarii oportunitatilor de afaceri si a concurentei
* Identificarea canalelor de vanzari si a potentialilor clienti;
* Realizarea prezentarilor ofertelor imobiliare catre potentialii clienti;
* Supervizarea si monitorizarea performantelor echipei de vanzari;
* Evaluarea activitatilor reprezentantilor de vanzari;
* Planificarea si organizarea activitatilor echipei de vanzari;
* Intocmirea de rapoarte de activitate conform cerintelor Directorului General.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare;
* Experienta minim 3 ani in MANAGEMENT VANZARI PROIECTE REZIDENTIALE;
* Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu bune abilitati negociere si relationare interumana, orientata spre rezultat, cunostinte solide de managementul proiectelor si a pietei imobiliare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-Salariul fix NET lunar este 2500 RON, la care se adauga comision din vanzari conform grilei de salarizare negociate.
-Se ofera telefon, auto la dispozitie.
-Program de lucru L-V, 09.00-18.00, specific postului.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE INVESTITII IMOBILIARE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 6.