Director Vanzari- Optica Medicala

Maof Group RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizarea si monitorizarea echipei de vanzari;
- Participarea activa la formarea si dezvoltarea echipei din subordine;
- Evaluarea periodica a oamenilor din subordine;
- Identificarea de noi oportunitati in piata;
- Stabilirea strategiei de marketing in Bucuresti si in tara;
- Elaborarea rapoartelor de vanzari.

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 3 ani;
- Studii superioare - obligatoriu;
- Experienta in domeniul optic constituie un real avantaj;
- Experienta in coordonarea unei echipe de minim 3-4 angajati;
- Abilitati foarte bune de negociere;
- Cunostinte foarte bune de utilizare MS Office (Excel, Word, Internet);
- Carnet de conducere categoria B - obligatoriu;
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Masina, laptop, bonusuri din vanzari.

Maof Romania este o companie multinationala specializata in recrutare, selectie si leasing de personal.

Clientul nostru este o Companie multinationala care distribuie produse de optica medicala.