DIRECTOR VANZARI BUCURESTI

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce miscarea si distributia efectiva a produselor sau serviciilor catre clienti;
Verifica comenzile intocmite de agentii de vanzari;
Asigura sprijin reprezentatilor de vanzari si ii controleaza in vederea respectarii sarcinilor stabilite si indeplinirii obiectivelor de vanzari;
Verifica si semneaza toate contractele incheiate de reprezentatii de vanzari;
Verifica bonitatea clientilor;
Participa la negocieri impreuna cu agentii, acolo unde se impune;
Ofera conducerii informatii cu privire la situatia echipei de vanzari, a pietei pe care actioneaza si a concurentei;
Informeaza periodic reprezentantii de vanzari cu privire la modificarile aparute in oferta de produse si in politica comerciala;
Urmareste incasarile zilnice a sumelor datorate de clienti si se preocupa de luarea masurilor necesare incasarii la timp a platilor;
Intocmeste rapoarte de activitate saptamanale si rapoarte de vanzari lunare;
Stabileste precis si corect atributiile de serviciu ale personalului din subordine

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara;
Cunostinte bune MS Office;
Cunostinte de Limba Engleza la nivel mediu-avasat;
Permis auto: categoria B cu experienta.

Candidatul ideal este o persoana perseverenta, dinamica, motivata, ambitioasa, optimista, carismatica, cu bune abiltati de comunicare si relationare, cu atitudine profesionala, ce are calitati de lider.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar va fi intre 2500-3500 RON.
-Salariul in perioada de proba este de 2500-3000 RON.
-Se ofera comision de 1000 RON, auto la dispozitie Renault Megane (Buget de carburant), telefon mobil, laptop.
-Program de lucru L-V 8:30-17:30.
-Perioada de proba este de 3 luni.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
-Exista reale posibilitati de promovare ca Key Account Manager.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERCIALIZAREA SI DISTRIBUTIA MATERIALELOR DE CONSTRUCTII PENTRU FINISAJ INTERIOR.
Locatia se afla in sectorul 1, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

Site-ul nostru \"www.mediamarket.ro\" este momentan indisponibil, acesta fiind in reconstructie.