DIRECTOR VANZARI

NORD HIRE CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- marirea portofoliului de clienti proprii, marketing
- coordonarea echipei de agenti vanzari (3 pers.) si echipei de executanti (7 pers.)
- coordonarea lucrarilor in constructii
- evaluarea necesarului de resurse in companie si a starii utilajelor
- ofertare
- emitere rapoarte periodic si la cerere
- reprezentarea companiei in relatie cu clientii
- emitere facturi si chitante, incasare

Pentru acest post este prevazuta o perioada de acomodare de 3 luni aproximativ. In aceasta perioada angajatul nostru va avea atributiile de agent vanzari si va primi indrumare pentru ca intr-un timp cat mai scurt sa poata organiza activitatea de vanzari si executie in companie.

CERINTE

- studii superioare finalizate domeniu tehnic
- experienta minim 2 ani in vanzari
- experienta minim 1 an ca director vanzari intr-o companie care furnizeaza produse sau servicii din domeniul constructiilor
- carnet de conducere cat. B
- cunostinte operare PC: pachetul Office

BENEFICII OFERITE

Beneficii: comision, telefon, training

Compania noastra are ca domeniu de activitate inchirierea utilajelor de mica mecanizare pentru constructii precum si executarea de lucrari in domeniul constructiilor. www.nord-hire.ro; www.taierebeton.net