Director vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana ambitioasa ,orientata catre rezultat si interesata sa-ti dezvolti in permanenta cariera?
Te asteptam la Rovere Mobili, compania care pune accent pe dezvoltarea ta profesionala.

Responsabilitati:
Coordonarea echipei de vanzari
Gestionarea si administrarea intregului magazin
Raportari periodice vizand vanzarile
Mentinerea relatiei cu clientii

Avem 2 posturi , unul pentru locatia Timisoara si unul pentru Bucuresti.

CERINTE

Vom fi incantati sa te avem ca si coleg/a daca :
• Esti pasionat/a de vanzari
• Studiile superioare tehnice constituie un avantaj
• Ai minim 3 ani experienta in management
• Ai abilitati puternice de negociere
• Spirit antreprenorial
• Abilitatea de a coordona o echipa si de a atinge obiectivele propuse
• Orientat catre rezultat si catre oameni
• Limba engleza – nivel avansat ,limba italiana constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
Mediu de lucru placut
Pachet salarial atractiv
Training-uri de dezvoltare profesionala in tara si in Italia.