DIRECTOR VANZARI

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cresterea volumului de vanzari
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Definirea si implementarea planului de vanzari si marketing
- Negocierea si urmarirea derularii contractelor
- Promovarea produselor si realizarea target-ului de vanzari

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta minim 5 ani in domeniul vanzarii de mobilier
- Capacitate de coordonare si planificare
- Cunoscator limba engleza,
- Cunostinte PC
- Spirit de initiativa;
- Abilitati de negociere comerciala,
- Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
- Coordonarea si imbunatatirea capacitatii de munca

BENEFICII OFERITE

- Masina
- Telefon
- Bonusuri in functie de realizari

The Prince International SRL, societate romano-germana, a fost infiintata in anul 1994. Suntem producatori de mobilier, pentru institutii publice, sedii de firme, spitale, cabinete medicale, notariale, scoli, facultati, societatea noastra cunoscand o evolutie continua, ca urmare a accentului pus pe trasaturile individuale ale clientilor sai.

Fiecare produs este opera unei echipe de profesionisti, reprezentand o sinteza a stilului modern si a viziunii pe termen lung.

Ca o incununare a eforturilor sustinute pe care le facem, in cadrul ceremoniei organizate de Camera de Comert si Industrie a Romaniei si a Municipiului Bucuresti, societatea noastra a ocupat locul I in Topul Firmelor 2000 in Municipiul Bucuresti la sectiunea ?Productie de mobilier?, Locul II in Topul Firmelor 2001, Locul I in Topul National al Firmelor Private 2002 pentru productie mobilier pentru birou si magazine (exclusiv cele din metal).