Director Vanzari

ADEXPERT PRINTING COMPANY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

o reprezinta compania in relatia directa cu clientii si colaboratorii;
o dezvolta portofoliului companiei prin identificarea si atragerea de clienti noi;
o negociaza si incheie contracte;
o monitorizeaza clientii din portofoliul propriu si propune derogari de tarife sau discounturi pentru clientii fideli;
o intocmeste saptamanal rapoarte de activitate, care vor fi prezentate Directorului General

CERINTE

o au prioritate in selectarea pentru interviu numai candidatii care si-au incheiat studiile superioare si care detin cunostinte despre tehnici, utilaje si materiale utilizate pentru imprimarea digitala;
o au prioritate la angajare candidatii care detin o experienta de minimum doi ani in productia publicitara;
o cunoasterea a cel putin doua limbi straine de circulatie internationala;
o cunostinte operare pe calculator (Corel Draw, Adobe Photoshop, Microsoft Office etc.);
o abilitati de comunicare, relationare, negociere, analiza si prezentare profesionala;
o capacitate organizatorica si rapiditate in luarea deciziilor;
o respectarea reglementarilor de ordine interioara, a ordinelor, deciziilor conducerii si pastrarea secretului profesional;
o fara cazier si conflicte majore la locurile de munca anterioare.

BENEFICII OFERITE

o condiţii de lucru excelente intr-o companie importanta din domeniul productiei publicitare;
o bonusuri in functie de castigarea unui client important, eficienta si efortul depus la indeplinirea sarcinilor interne;
o telefon mobil, autoturism
SALARIU: 1500 EURO

ADEXPERT este o societate specializata in productia de print publicitar de mari dimensiuni si serigrafie. Datorita unei echipe tinere si entuziaste firma noastra a devenit una dintre cele mai mari companii de print digital din Romania, in masura sa ofere clientilor sai facilitati excelente de productie.