DIRECTOR VANZARI

SVS CITY MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducere, orientata catre realizari, a activitatii de valorificare a societatii, conform obiectivelor strategice
- Recrutarea ,instruirea, integrarea agentilor de vanzari
- Participare activa la formarea agentilor de vanzari
- Realizarea planului de incasari anual si de realizarea efectivului de personal
- Conducere operativa si strategica
- Management- ul competitiilor
- Managementul permanent a contractelor noi
- Mentinerea legaturii zilnice cu agentii de valorificare, control permanent, activitate control
- Pregatirea strategiei decizionale
- Cercetarea unor noi oportunitati pe piata, propuneri in legatura cu produsele/ serviciile existente si cele viitoare, catre administratorul societatii
- Mentinerea legaturii cu partenerii de marca

CERINTE

Studii superioare (constituie avantaj pregatirea economica, comerciala)
Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel de conversatie
Permis de conducere
Cunostinte de operare calculator
Forta de convingere iesita din comun, capacitate de comunicare
Deprinderi organizatorice remarcabile
Gandire orientata catre performanta
Experienta in domeniul valorificarii de servicii ( asigurari, publicitate)
Experienta in functie de conducere de min.3

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii in functie de performante

Companie Multinationala de publicitate, cu portofoliul cel mai mare din Europa de Est in sectorul public, cu cea mai dinamica dezvoltare pe piata romaneasca in sectorul marketing si publicitate orientata catre dezvoltare continua si constanta. Se doreste colaborare cu personal motivat orientat catre calitate si succes care sa participe la implementarea strategiilor noastre