Director vanzari

SC VIRTUAL TOP INVESTMENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Arie de responsabilitate-20 judete amplasate in jumatatea de vest a tarii.
-Administreaza actualul portofoliu de distribuitori din aceasta zona si il dezvolta.
-Realizeaza target-urile stabilite de catre companie.
-Propune activitati de marketing cu scopul de a promova si consolida imaginea produselor comercializate.
-Propune grile de acordare a bonus-urilor si a termenelor de plata catre clenti.
-Prezinta rapoarte saptamanale privind activitatea desfasurata in teren.
-Cunoaste permanent evolutia concurentei pe piata.

CERINTE

-Barbat
-Varsta maxima 30 ani.
-Calitati evidente privind arta de a vinde.
-Experienta de minim 3 ani intr-un job similar.
-Posesor carnet de conducere cat.B de minim 5 ani
-Disponibil in vederea deplasarilor.
-Rezistenta privind efortul fizic si psihic prelungit.
-Seriozitate, profesionalism.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial la nivelul esalonului superior al companiilor de distributie.

Unic importator si distribuitor in Romania al produselor de birotica CENTRUM- Germania