Director vanzari

Euro Quip International

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonare, dezvoltare operatiuni vanzare( direct/indirect sales, logistica, client satisfaction s.a.)
- intretinere baza de date clienti existenti si dezvoltare portofoliu clienti potentiali

CERINTE

-experienta intr-un post similar
-cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
-buna cunoastere a aplicatiilor MS Office
-persoana organizata, capabila sa lucreze sub presiune, disponibilitate la deplasari si program prelungit
-persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva, indreptat spre atingerea/depasirea target-elor
-abilitati de comunicare si negociere, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

salariu fix
comision vanzari
telefon serviciu
company car

S.C. Euro Quip International S.R.L. este unul dintre cei mai importanti distribuitori de scule si echipamente pentru service-uri auto din Romania. Este o societate cu capital integral privat, aparuta pe piata romaneasca din anul 1998. Intr-un timp foarte scurt Euro Quip International a incheiat contracte cu un numar impresionant de firme de prima mana pe piata romaneasca.