Director Vanzari

zeitconcept servicii de personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza serviciile societatii si mentine bune relatii de colaborare cu societatile partenere, fata de care devine reprezentantul societatii
- Identifica noi clienti, noi investitii si contracteaza lucrarile specifice
- Reprezinta societatea la negocierile contractuale
- Intocmeste studii de piata periodic despre concurenta si noi investitii in domeniu
- Participa la elaborarea si dezvoltarea strategiilor societatii pentru atingerea target-ului anual si a planului de afaceri

CERINTE

- Studii superioare tehnice/economice
- Experienta minim 3 ani
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Cunostinte limba slovaca si/sau limba germana constituie un mare avantaj
- Cunostinte PC: MS Office, Internet
- Permis de conducere, categoria B
- Disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Autoturism (Dacia Logan)
- Telefon
- Laptop
- Posibilitati de dezvoltare profesionala continua

Agentia de selectie si plasare de forta de munca S.C. zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. este filiala din Bucuresti a companiei germane zeitconcept Personaldienstleistungen GmbH care ofera clientilor sai din Romania solutii inteligente de personal, un plus de flexibilitate in afaceri si transparenta in cooperare.
zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. ofera servicii de consultanta in vederea identificarii si angajarii de personal calificat, servicii de plasare definitiva de forta de munca prin recrutare profesionala si selectie de forta de munca, precum si alte servicii aditionale, necesare succesului clientilor sai.
Pentru unul dintre clientii nostri, o companie multinationala specializata in instalatii electrice cautam un candidat pentru functia de Director de vanzari. Pentru aceasta pozitie avem 3 locuri disponibile.