Director Vanzari

Celest Product

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Dezvoltarea, coordonarea si sustinerea echipei subordonate
* Negocierea, semnarea si urmarirea derularii contractelor cu clientii in termenele stabilite
* Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti
* Analiza concurentei
* Analiza si raportarea saptamanala / lunara a activitatii echipei de vanzari

CERINTE

* Aptitudini de lider
* Responsabil si implicat in activitatile zilnice profesionale
* Serios si onest, cu dorinta de autodepasire
* Intuitiv, cu spirit practic
* Energic, optimist si loial firmei
* Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

* Posibilitatea dezvoltarii pe plan personal si profesional prin participarea la training-uri de specialitate
* Salariu motivant si comision
* Alte beneficii functie de realizari

Agentie publicitate, produce si intermediaza in comertul cu produse, servicii (pachete), indoor si outdoor, aflata in plin proces de evolutie.