DIRECTOR VANZARI

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coodoneaza activitatea Departamentului de Vanzarti

- Elaboreaza strategii

CERINTE

- Studii superioare

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara in domeniul medical/farmaceutic

- Cunostinte foarte bune de utilizare PC

- Persoana analitica, ordonata, flexibila

- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare

- Sanse reale de promovare

- Training permanent

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator