Director Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea, urmarirea si controlul intregii activitati de distributie si vanzari in teritoriu;
Responsabil de atingerea planului de vanzari si nivelului de distributie cerut;
Managementul relatiei cu distribuitorii, agentii de vanzari si area managerii;
Planificarea, omplementarea si urmarirea actiunilor promotionale;
Raportarea situatiei operationale si a situatiei vanzarilor catre sediu, urmarirea rezultatelor si a incasarilor;
Dezvoltare - canale de distributie, clieni, eficienta distributie

CERINTE

Studii superioare;
Permis de conducere categoria B;
experienta in vanzari min 3 ani intr-o pozitie similara in distributie FMCG;
Cunostinte PC, atitudini de negociere, planificare si organizare;
Spirit antreprenorial si de echipa, experienta in coordonarea oamenilor;
Rezistenta la lucrul in conditii de stres si de program prelungit;
Disponibilitate la deplasari prelungite in tara

se ofera:
- sansa dezvoltarii intr-o echipa tanara si o companie importanta la nivel national
- masina de serviciu, laptop, telefon mobil, salariu si bonusuri functie de performantele obtinute
Trimiteti Scrisoare de Intentie + Curriculum Vitae
la fax 021 / 252.34.29, office.distribnet@mymail.ro - confidentialitate garantata 100%

BENEFICII OFERITE

Sansa dezvoltarii intr-o echipa tanara si o companie importanta la nivel national;
Masina de serviciu, laptop, telefon mobil, salariu si bonusuri functie de performantele obtinute